Triodová "Áčka"elektronkový zesilovač OTL classe "A"

Všechny konstrukce elektronkových zesilovačů které vyrábíme jsou jednočinné triody. Držíme se pevně zásad naší filozofie jednoduchého zapojení bez zpětných vazeb a to i místních, které působí proti dynamice. Používáme nejlepší součástky na trhu, lineární triody, nízko-ohmové odpory, vyšší kvalitní kapacity, stříbrné propojovací vodiče.

Každý zesilovač je originál s nekompromisní konstrukcí a pramálo se podobá svým komerčním rádoby kolegům.

Vyrábíme tedy jednočinné triodové zesilovače pro širokopásmové reproduktory bez dalších přídavných filtrů, pro reproduktory s citlivostí nad 95 dB.

Je třeba si uvědomit, že všechny koncové elektronkové zesilovače, kromě OTL, mají napěťový výstup a jsou tedy vhodné pro elektricky tlumené reproduktory.

S takovými reproduktory na těchto zesilovačích budete mít doma dynamiku, detail a atmosféru opravdového koncertu. Budete mít doma krásnou věc, na kterou se budete těšit.

Jestli jste nikdy neslyšeli lineární elektronkový zesilovač pouze se dvěmi elektronkami a jedním vazebním kondenzátorem papír v oleji, který umí "zprostředkovat vzduch", tak věřte, že to stojí za to.

Přijďte si je poslechnout...

elektronky
Copyright 1999 - 2008 / Horn Studio